Для кого bazar24.ua:

 

Для фермерів:

bazar24.ua допоможе у повній мірі розкрити потенціал Вашого бізнесу. Ключова перевага сервісу – сюди заходять ті, хто або шукає фермерську продукцію, або сам хоче її реалізувати. Це не “дошка оголошень” про все підряд. До Вас прийде читач, а отже потенційний клієнт, який точно знає, що йому потрібно.

 

Для власників крамниць:

Обрати товар, який буде відповідати вашим власним вимогам якості та зовнішнього вигляду - не питання. Налагодити пряме та постійне постачання - також. Bazar24.ua надає можливість значно розширити асортимент та знайти найкращі пропозиції - за ціною, за відстанню, і усіма іншими показниками.

 

Для власників присадибних та дачних ділянок:

Не треба ламати голову, куди подіти залишки врожаю, якщо серце аж крає викидати, а сусідам і так було роздано досхочу. Пишіть оголошення, і Ви зможете знайти покупців та заробити на тому, що раніше вважалося просто баластом.

 

Для всіх!

Придбати продукти напряму від виробника, з доставкою, або забрати самому у зручний спосіб та час - проблему вирішено! Уся інформація на одній платформі, отже відпала необхідність витрачати час на пошуки у мережі. Радуйте себе та своїх близьких найкращими українськими сільськогосподарськими товарами, насолоджуйтесь ними та нашим сервісом!