Доообра ферма
Продавець: Доообра ферма

Телефон:
+380 50 (показати)
Додати відгук

Як ви оцінюєте продавця?
Відгуки про продавця

На жаль, відгуків поки що немає.

Ми маємо власну філософію і користуємося принципом «ЗРОБИ ВСЕ САМ, БО НІХТО КРАЩЕ ЗА ТЕБЕ НЕ ЗРОБИТЬ». Ось тому від самого початку, від орання землі під посів зерна до доставки сиру вам додому ми робимо особисто.

Наша сироварня - зовні маленька будівля у екологічно чистому місці, далеко від великих шляхів і брудних заводів. А навколо просто поле. Сири ми вчилися робити у Франції, на такій самій маленькій козиній фермі з маленькою сироварнею. 

Наш сир МАРК витримується 5-7 місяців. Натирається тільки солоною водою. Ніяких домішок, ніяких консервантів, ніяких ароматизаторів. Це сир, який можна було скуштувати 100 і 200 років тому у Франції. Він має дуже насичений смак і найкраще смакує з вином.

Напівтвердий сир Голандія має більш м’який смак і однорідну структуру. Він Вам нагадає Гауду, котру можна купити у Голландії. В Україні таких сирів, на жаль, не роблять. Такий сир ми покриваємо спеціальною плівкою на основі воску й парафіну. Це захист від непотрібних бактерій.

Наш місцевий сир — це сир РАНКОВИЙ із коров’ячого молока від наших корівок. Український рецепт ще радянських часів. Особливість цього сиру в тому, що у нього вічка не круглі, а зіркоподібні. Він більш крихкий, проте має дуже вершковий ніжний смак. Добре смакує на сніданок до чаю або кави.

Наші м’які сири ми робимо на замовлення. Вони не дуже солоні, тому особливо припадають до смаку діткам. 

Важлива перевага наших сирів у тому, що у середньому їм від 3 до 6 місяців (для порівняння, магазинні сири зріють лише 20 днів).

Ми виробляємо наші сири вручну і тільки з натурального молока, зібраного сьогодні, саме тому ми жодного разу не зможемо повторити один і той же смак двічі. Кожна головка сиру — унікальна і неповторна.

Ви самі можете приїхати і побачити на власні очі, як усе відбувається!

Прийом замовлень відбувається у середу та п'ятницю 

Галерея Продавця

Продукти Продавця