Ферма "Бабині кози"
Продавець: Бабині кози

Телефон:
+380 50 (показати)
Додати відгук

Як ви оцінюєте продавця?
Відгуки про продавця

На жаль, відгуків поки що немає.

Ми - Олександр, Анна та Захар - молода фермерська сім´я, що займається такою нелегкою але потрібною справою. Ми не жаліємося на кризу, не просимо нікого про допомогу... Ми маємо мету та величезне бажання виробляти корисну і натуральну продукцію.

Наше підприємство засноване у 2007 році. Сьогодні ферма займається племінним розведенням кіз зааненської породи та виробництвом козиного молока. У власній сироварні ми переробляємо козине молоко на декілька вишуканих сортів сиру. А наша мильна мануфактура виробляє близько 30 видів мила з козиного молока та масла, аналогів якому немає у світі.

Наших кізочок ми утримуємо в приміщенні, де ми їх годуємо та доїмо. Також тут народжуються козенята, яких ми відразу ж відлучаємо та вигодовуємо власноруч. кози в приміщенні

Утримання
Утримуємо наших кіз ми на глибокій підстилці, регулярно підстилаючи сухеньку солому, щоб наші красуні залишалися білосніжними.
Кози – невибагливі тварини. Вони не бояться морозу, тому немає необхідності в опаленні приміщень взимку, але чутливі до протягів. На зиму всі вікна ми міцно закриваємо.
Цапів утримуємо окремо від кіз, щоб уникнути небажаних запліднень маток та специфічного неприємного запаху молока у кіз.на пасовище

Годівля
Годуємо наших кіз виключно високоякісними кормами. Заготовляємо солому, сіно люцерни та суданки, гіллячковий корм для молодняку. А також годуємо зерном ячменю, вівсом, кукурудзою.

З середини весни до середини осені основним кормом для кіз є пасовище. Найбільше полюбляють наші білосніжки «пообідати» в майже непрохідних кущах, з’їдаючи при цьому 7-8кг зеленого корму за день та покращуючи цим самим ландшафт села.
Наше стадо повною мірою забезпечене свіжою чистою водою,доїльний станок яку воно залюбки попиває із автоматичних поїлок.

Доїння
Доїння кіз механізоване за допомогою доїльної зали на 12 місць, що дозволяє отримувати козине молоко найвищої якості. Доїмо наших красунь ми двічі на день. Із вимені кози молоко по трубопроводу потрапляє в танк, де охолоджується до +4 °С.

Галерея Продавця

Продукти Продавця