Родинна ферма Західний Равлик
Продавець: Західний Равлик

Телефон:
+380 67 (показати)
Додати відгук

Як ви оцінюєте продавця?
Відгуки про продавця

На жаль, відгуків поки що немає.

«Західний равлик» - це родинна ферма Ірини та Івана Юськевичів, що з 2017 року активно займаються вирощуванням і розведенням їстівних равликів.

Ми спеціалізуємося на розведенні та реалізації равликів сімейства HELICIDAE, роду Helix (Pomatia, Aspersa Maxima, Aspersa Muller) для забезпечення споживання цієї продукції в Україні та за її межами, а також проводимо навчання згідно даної теми для початківців та новостворених господарств. 

Ферма «Західний равлик» не лише ідентифікується з таким специфічним продуктом, як равлик, а постійно вдосконалюється і намагається зробити свою пропозицію більш конкурентоспроможною. Саме в цих цілях проводиться масштабне спаровування та вирощування поголів’я равликів з метою подальшої переробки яєчок на ікру і слизу для фармацевтики та косметології. 

Набутий досвід в даній галузі, підкріплений хорошою організацією праці і відповідно оснащеним комплексом виробничих приміщень для розведення, зберігання та переробки, що в свою чергу дозволяє нам запропонувати широкий асортимент, м’яса равлика, як готової продукції в харчових цілях, так і поголів’я маточних стад для розведення наступним поколінням починаючих ферм.

Вся продукція ферми «Західний равлик» сертифікована та відповідає встановленим нормам державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Ми регулярно здаємо зразки продукції для проведення ветеренарно-санітарної експертизи у державній лабораторії ветеринарної медицини.

Ікра з равликів, яку називають “білою ікрою” – це вишуканий продукт з неповторним смаком і ароматом. Яйця равликів, з яких виготовляється ікра, походять лише з нашого господарства. Равликова ікра – це ідеальний додаток до основних страв і закусок, а також десертів.

Страви з равлика є прекрасним афродизіаком та сприяють сексуальній активності людини.

Равлики групи  Helix відносяться до числа найбільш ефектних і смачних делікатесів тваринного походження, саме завдяки цьому їх можна зустріти в меню більшості ресторанів світу. Шматок хрусткого багету у супроводі келиха білого столового вина, подарує справжнім гурманам неперевершену гармонію вишуканого смаку продукції «Західного Равлика»

с. Солонка Пустомитівського р-ну Львівської обл.
вул.І Сірка, 4

067 2569477
067 3146969
050 2238278

Галерея Продавця

Продукти Продавця