Про Базар24

 

Кожне завдання має своє рішення. А у основі переважної більшості рішень лежить правильно вибудувана комунікація.

 

Ми створили щось значно масштабніше, ніж просто сервіс оголошень для фермерів та їхніх клієнтів. Bazar24.ua — це майданчик, на якому можна не тільки збути або придбати товар, але й у будь-який час доби знайти однодумців, поділитись інформацією та отримати знання. Це місце у всесвітній мережі, де утворюються кола друзів, зв'язок між якими кожному з них допомагає розвивати свою справу.

 

Україна — земля Господарів. Людей, які вміють несамовито працювати на землі. І вона щедро віддячує їх своїми дарами. Достатньо лише дати українцям можливість брати ініціативу у свої руки, і хоча б не заважати.

 

Саме тому зараз ми бачимо навколо нові історії успіху фермерських господарств. І відкривається все більше нових крамниць, які продають якісні, вирощені в Україні продукти.

 

Створюйте оголошення, та пропонуйте плоди своєї праці. Знаходьте постійних партнерів у своєму регіоні, або у інших куточках держави, з якими легко і надійно можна нарощувати обіг продукції, отримувати прибуток та інвестувати. Вирішуйте завдання, розширюйте коло контактів, або, просто — розповідайте про себе!

 

Якщо у Вас не велике господарство, а власна присадибна або дачна ділянка, і зберігся надлишок врожаю — Вам теж на bazar24.ua. Саме тут найшвидше знайдуться потенційні покупці, - власники магазинів, чи просто люди, яким необхідно поповнити родинні запаси. І навпаки — шукайте на нашому сайті таких виробників, які вирощували продукт для себе!

 

Діліться інформацією про наш сервіс у соціальних мережах, залишайте свої відгуки — для нас важливий зворотній зв'язок!

 

Вдалих угод!

Команда bazar24.ua